Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
PROSHIELD◊ Plus huidbeschermer is een gladde, dik-vloeibare, vetvrije, geurloze vochtbarrièrecrème die geïrriteerde, gesprongen, gebarsten droge huid helpt voorkomen en beschermen. De voor dagelijks gebruik geschikte PROSHIELD◊ Plus kleeft goed aan vochtige en droge huid.
PROSHIELD◊ Plus is bestemd voor de verzorging van intacte of beschadigde huid bij veel voorkomende ernstige of chronische diarree of incontinentie. Ook bestemd voor het inbrengen van vocht en beschermen van een zeer droge huid.
Reinig het gehele huidgebied grondig met een geschikt reinigingsmiddel zoals PROSHIELD◊ Foam & Spray. Was of reinig de handen, knijp de zalf uit de tube en breng een laag PROSHIELD Plus aan. Zo vaak als nodig herhalen.
| CNK | 2731008 |
|---|---|
| Organisaties | Smith & Nephew NV |
| Merken | Smith & Nephew |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 47 mm |
| Diepte | 167 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 115 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |