Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Comfortschoen, diabetesschoen voor heren:
Reuma
Diabetes
Senioren
Comfort
Een aangepast weefsel:
Een aangepaste zool:
| CNK | 2367399 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Podartis |
| Breedte | 243 mm |
| Lengte | 341 mm |
| Diepte | 137 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |