Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Binnenzool: uitneembaar, aanpasbaar Buitenzool: flexibel, antislip, biomechanisch Indicaties: Comfortschoen voor senioren, reuma- en rehapatiënten met problemen van pijn, ontstekingen, voetvervormingen, instabiliteit,…
| CNK | 3461266 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Podartis |
| Breedte | 225 mm |
| Lengte | 335 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Paar |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |