Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Microbiologische reiniger voor een permanente verwijdering van urinegeur en -vlekken. De unieke samenstelling van natuurlijke micro-organismen zorgen voor het oplossen van de urinekristallen en afbraak van de urinegeur en -vlekken van zowel mens als dier. Vervangt de vieze geurtjes door een frisse citroengeur.
Spray de vlek goed in, laten drogen. Onnodig te wrijven.
| CNK | 4433488 |
|---|---|
| Organisaties | Pharma Pack |
| Merken | Pharmex |
| Breedte | 114 mm |
| Lengte | 258 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 750 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |