Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Voedingssupplement verrijkt met concentraat uit natuurlijke grondstoffen zoals humuszuren die een goede darmwerking stimuleren, makkelijk om toe te dienen door de vorm, geur en smaak.
Ondersteuning bij uiteenlopende ongemakken.
Granen, plantaardige bijproducten, vlees en dierlijke bijproducten, oliën en vetten, mineralen, fulvinezuur
Analytische bestanddelen:
| ruw eiwit | 12.8% |
| ruw vet | 7.2% |
| ruwe as | 2.2% |
| ruwe celstof | 0.6% |
| vocht | 22.5% |
Toevoegingsmiddelen: conserveermiddelen, smaakstoffen, kleurstoffen en antioxidanten
3-15 kg: 2 's ochtends - 2 's avonds
15-25 kg: 3 's ochtends - 3 's avonds
25-60 kg: 4 's ochtends - 4 's avonds
| CNK | 4128245 |
|---|---|
| Merken | Pharma Pet |
| Breedte | 81 mm |
| Lengte | 144 mm |
| Diepte | 78 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 235 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |