Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Perio.Aid Intensive Care Mondspoelmiddel 0,12% is zeer geschikt voor de intensieve en tijdelijke ondersteuning van de mondhygiëne bij tandvleesaandoeningen of tijdens en na tandheelkundige ingrepen, zoals flap-operaties en plaatsen van implantaten. Perio.Aid Intensive Care Mondspoelmiddel bevat 0,12% Chloorhexidine, heeft een anti-tandplaque werking en helpt ontstekingen in de mond te bestrijden en te voorkomen.
| CNK | 3430519 |
|---|---|
| Organisaties | Dentaid Benelux |
| Merken | Dentaid |
| Breedte | 72 mm |
| Lengte | 190 mm |
| Diepte | 72 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |