Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Peha-soft® nitrile sterile Onderzoekhandschoen uit nitril - Poedervrij - Maat: Small
Bescherming tegen ziektekiemen en virussen
• Uit synthetisch nitrilrubber• Latex- & poedervrij en vrij van latexallergenen (eiwitten) type I • Gekwalificeerd als medisch hulpmiddel • Gekwalificeerd als Persoonlijk Beschermingsmiddel categorie III • Bescherming tegen ziektekiemen en virussen • Getest op chemicaliën, bijvoorbeeld ontsmettingsmiddelen en cytostatische middelen • Hoge tastgevoeligheid, makkelijk om aan te trekken en hoog draagcomfort met antislip vingertoppen • Steriel, per paar in papieren verpakking en in peelverpakking. • Getest conform EN 455, EN 420, EN 374, EN 16523, ASTM F1670 en ASTM F1671 • Voedselveilig (ISEGA Instituut voor Onderzoek en Ontwikkeling, Aschaffenburg, en RAL Duits Instituut voor Kwaliteitszorg en Certificering)
Hoge tastgevoeligheid, makkelijk om aan te trekken en hoog draagcomfort met antislip vingertoppen
| CNK | 2980878 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 142 mm |
| Lengte | 241 mm |
| Diepte | 185 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 pr |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |