Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het product Otomel® is een verzachtende lotion op basis van honing ter verzorging van de buitenste gehoorgang.
OtoMel is vloeistof, bedoeld als oordruppels. Dankzij de oordruppels verminderen je klachten als:
OtoMel dankt zijn werking aan de basis van zuivere (ook wel medicinale) honing.
OtoMel is ontwikkeld op basis van wetenschappelijk onderzoek.
Oorklachten
Gebruik OtoMel NIET wanneer:
In de verpakking zit ook een wondgaas. Dat is bedoeld bij gehoorgangontstekingen: om de vloeistof goed te verspreiden, en om die goed contact te laten maken met de huid.
Gebruik het wondgaas alléén op doktersadvies, op de volgende manier:
| CNK | 3040490 |
|---|---|
| Organisaties | Dos Medical |
| Merken | Otomel |
| Breedte | 32 mm |
| Lengte | 49 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |