Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Homeopathisch geneesmiddel dat traditioneel gebruikt wordt bij de symptomatische behandeling van oorpijn van inflammatoiree of infectieuze oorsprong.
Oorpijn van inflammatoire of infectieuze oorsprong
Aurum muriaticum natronatum D8 - Belladonna D3 - Pulsatilla D3 - Hepar sulfur D6 - Silicea D9 - Kalium muriaticum D8 - Excip. (aqua purificata, glycerolum, ethanolum)
Één verstuiving in het oor, 3 tot 5 keer per dag.
Voor het gebruik de bijlsuiter lezen.
| CNK | 1639012 |
|---|---|
| Organisaties | San'Up |
| Merken | Unda |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 107 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 15 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |