Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Orozyme Canine Kauwstrips reinigen het gebit van uw hond en bevorderen de goede conditie van gebit en tandvlees.
Orozyme Canine enzymatische kauwstrips bevatten collageen dat de natuurlijke kauwarbeid bij honden stimuleert. Het kauwen draagt bij aan de gebitsverzorging. Orozyme Canine Kauwstrips kalmeren tevens geïrriteerd tandvlees. U kunt de kauwstrips als traktatie aan uw hond geven.
Samenstelling: Runderhuid, Sorbitol, Weiproteïnen.
De kauwstrips dienen iedere avond na de maaltijd gegeven te worden.
| CNK | 1745058 |
|---|---|
| Organisaties | Ecuphar NV |
| Merken | Orozyme |
| Breedte | 125 mm |
| Lengte | 70 mm |
| Diepte | 205 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 141 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |