Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Te gebruiken als aanvulling op een antimycotische behandeling of als preventieve maatregel op gebrekkige nagels.
Breekbare nagels op handen en voeten onderhevig aan microbiële aanvallen.
Tea Tree Essential Oil, Silk Lipesters® en ANP®.
Breng eenmaal per dag een dun laagje aan met het penseel op de droge en ongepolijste nagel.
Masseer tot het volledig is opgenomen.
Gebruiken tot de nagel volledig vernieuwd is.
Voor 500 toepassingen.
| CNK | 2682524 |
|---|---|
| Organisaties | Asepta (Akileine) |
| Merken | Akileine |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 88 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |