Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Beschadigde nagel? Bij 1 op 5 is een schimmelnagel de oorzaak.
Uw schimmelnagel/kalknagel is besmettelijk en kan verergeren. Behandel nu.
Excilor® EASY wordt gebruikt voor zelfbehandeling van schimmelnagels/kalknagels bij volwassenen.
Excilor® Easy controleert de micro-omgeving van de teennagel door de nagelplaat aan te zuren. Excilor® Easy kan de nagel binnendringen, zodat de nagel van binnenuit wordt behandeld.
Excilor® EASY, extra gebruiksgemak behandeling licht tot matige schimmelnagels/kalknagel
Excilor® EASY één keer per dag aanbrengen.
1. Reinig de teennagel
2. Verwijder nagellak volledig voordat u Excilor® Easy gebruikt.
3. Draai het dopje om de pen te openen.
4. Gebruik de applicator om de hele teennagel in te smeren met
het product. Breng Excilor® Easy royaal aan. Alleen op de na- gel zelf aanbrengen, contact met omliggende huid vermijden.
5. Laat de nagel drogen voordat u sokken en/of schoenen aan- trekt. Daardoor kan het product de nagel penetreren.
6. Eenmaal per dag aanbrengen op de geïnfecteerde zone. Voor
de beste resultaten behandelt u het geïnfecteerde gebied ge- durende drie maanden.
7. Zorg ervoor dat de applicator na elke behandeling volledig af- gesloten is om verdamping te voorkomen.
| CNK | 4803151 |
|---|---|
| Organisaties | Cooper Consumer Health |
| Merken | Excilor |
| Breedte | 75 mm |
| Lengte | 124 mm |
| Diepte | 28 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |