Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Oplossing van de hydratatie en hygiëne van vermoeide, gevoelige en rode ogen en van het perioculaire gebied en de oogleden.
Compatibel met homeopatische behandelingen.
Bevat geen Benzalkoniumchloride, chloorhexidine, parabenen, fenoxyethanol, thimerosal en bestanddelen van dierlijke oorsprong.
Fosfaatbuffer, dinatriumedetaat, PHMB isotonische oplossing gebufferd tot pH 7.2.
Gebruik met oogschelp
Gebruikt zonder oogschelp
| CNK | 4817243 |
|---|---|
| Organisaties | ID PHAR |
| Merken | Ocal |
| Breedte | 44 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 172 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |