Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Nûby™ Wegwerp slabbetjes
Perfect thuis of onderweg
De Nûby™ Wegwerp slabbetjes zijn perfect voor thuis of onderweg. Ze beschikken over een waterbestendige voering die beschermt tegen het morsen. Het beschikt over een zakje die kruimels opvangt. Ze zijn ook hersluitbaar!
Prints en kleuren kunnen variëren
| CNK | 3265030 |
|---|---|
| Organisaties | New Valmar |
| Merken | Nuby |
| Breedte | 144 mm |
| Lengte | 269 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |