Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
NU-GEL® Hydrogel is een transparante hydro-actieve gel met natriumalginaat die necrotisch weefsel en fibrineus beslag op zachte en efficiënte wijze verwijdert.
De hydrogel creëert een vochtig milieu voor de wondgenezing, waardoor het natuurlijke proces van autolytisch debridement wordt gestimuleerd. De alginaatcomponent verbetert de absorberende eigenschappen. De gel kan worden gebruikt om de rehydratatie van de wond te ondersteunen, waardoor korsten verweken.
| CNK | 2437267 |
|---|---|
| Organisaties | GD Medical |
| Merken | GD Medical |
| Breedte | 33 mm |
| Lengte | 33 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |