Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Onderbroek en hemd uit één deel voor dames en heren
Patiënt koelt niet af tijdens verwisselen incontinentie producten en tijdsbesparing voor
Indicaties: Voor bedlegerige personen en/of personen met incontinentieproblemen
Sluiting: speciale ritssluiting
Samenstelling: 95% katoen, 5% Lycra
Kleur: wit
Verpakking: per stuk
| CNK | 3804838 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 219 mm |
| Lengte | 330 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |