Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
NIVEA Fresh natural deodorant spray 150ml met oceaanextracten garandeert 48 uur lang een effectieve bescherming en geeft een aangenaam, natuurlijk fris gevoel. Het is de optimale combinatie van betrouwbare bescherming en NIVEA's milde verzorging.
48 uur lang bescherming en een fris gevoel.
Butane, Alcohol Denat., Isobutane, Propane, Parfum, Octenidine HCl, Ethylhexylglycerin, Maris Limus Extract, Ostrea Shell Extract, Persea Gratissima Oil, Octyldodecanol, Aqua, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citral.
Spray 15 cm van de oksel houden. Laat het product volledig intrekken.
| CNK | 1112697 |
|---|---|
| Organisaties | Beiersdorf |
| Merken | Nivea |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 184 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |