Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neutrogena ® Toner Zuiverend A/mee Eters verwijdert diep in uw poriën vuil en olie, de onzuiverheden die kunnen leiden tot mee-eters. Deze gezichtstoner laat de teint er zichtbaar verfijnd uitzien.
Mee-eters en onzuivere huid
Olie- en siliconevrij
Aqua, Alcohol Denat, PPG-5-Ceteth-20, Glycerine, Citroenzuur, Salicylzuur, Menthyllactaat, Natriumcitraat, Parfum
Vanaf 16 tot 35 jaar
Bevochtig een wattenschijfje met de Blackhead Eliminating Cleansing Toner*
Veeg over gezicht en hals. Niet afspoelen.
Voor het beste resultaat tweemaal daags aanbrengen
| CNK | 3834413 |
|---|---|
| Organisaties | NV Kenvue Belgium |
| Merken | Neutrogena |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 35 mm |
| Diepte | 156 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |