Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het Micellair Water verwijdert doeltreffend onzuiverheden en make-up, zelfs lippenstift. Tegelijkertijd hydrateert het Micellair Water ook.
Gezichtsreiniger - Make-up verwijderen
Geschikt voor de gevoelige huid. Verstopt de poriën niet.
Aqua, Glycerin, Glycereth-22, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Olea Europaea Leaf Extract, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Polysorbate 20, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Parfum
Met een wattenschijfje op het gezicht en rond de ogen aanbrengen. Afspoelen niet nodig.
| CNK | 3758828 |
|---|---|
| Organisaties | NV Kenvue Belgium |
| Merken | Neutrogena |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 195 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |