Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Dermo-Protective Superfatted Shower Gel, een dagelijkse huidverzorging voor het hele gezin, reinigt de huid op milde wijze en respecteert de hydrolipidenfilm.
Het versterkt de huidbarrière en beschermt de opperhuid tegen de uitdrogende effecten van kalk. De huid voelt comfortabel, gevoed en zacht aan.
De lichte geur laat de huid subtiel geuren.
De zeepvrije, pH-neutrale formule bestaat uit actieve ingrediënten diede balans van je huid respecteren:
Dermobeschermende Supervette Douchegel is gemaakt van 96% biologisch afbreekbare ingrediënten en bevat 10% Actief Oligo Huid Complex.
Herstel de zachtheid en elasticiteit van je huid met deze anti-uitdrogende douchegel.
Vanaf de geboorte.
Reinigt mild, verzacht en hydrateert, voorkomt droogheid en trekkerigheid.
VOOR WIE?
GEBRUIK?
HUIDTYPE?
AQUA (WATER) / EAU, OLIGOACTIEF WATER(3), NATRIUMLAURETHSULFAAT, GLYCERINE, PARFUM (GEUR), PEG-7 GLYCERYL COCOATE, DINATRIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, LAURETH-2, PANTHENOL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (ZOETE AMANDEL) OLIE, PROPYLENE GLYCOL, TOCOFEROL, OLEA EUROPAEA (OLIJF) BLADEXTRACT, GEHYDROGENEERD PALMGLYCERIDENCITRAAT, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYLOLEAAT, PEG-120 METHYLGLUCOSE-DIOLEAAT, PEG-6, NATRIUMCHLORIDE, TETRANATRIUMGLUTAMAATDIACETAAT, CITROENZUUR, NATRIUMBENZOAAT, KALIUMSORBAAT, KARAMEL.
Gebruiksaanwijzing: aanbrengen op de vochtige huid. Laten schuimen en afspoelen.
| CNK | 3613627 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoires Gilbert Benelux |
| Merken | Neutraderm |
| Breedte | 78 mm |
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |