Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Jeuk in de intieme zone kan door verschillende factoren veroorzaakt worden. Het varieert van normale huidirritatie tot vaginale infecties. Multi-Gyn Verzorgende en Beschermde creme geeft directe verlichting van uitwendige jeuk en irritatie.
Irritatie, droge huid, jeuk aan perineum.
Aloë Barbadensis-bladextract, Aqua, Ethylhexylstearaat, Glycerine, Zinkoxide, Capryl/Capric Triglyceride, Isopropylmyristaat, Cera Microcrystallina, Cetearyl Ethylhexanoaat, PEG-30 Dipolyhydroxystearaat, Magnesiumsulfaat, Fenoxyethanol, Tocoferylacetaat, Ethylhexylglycerine, Citroenzuur, Natriumbenzoaat, Kaliumsorbaat
Breng een keer per dag een dun laagje crème aan op de intieme huid of wanneer verlichting gewenst is. Vaak is de hoeveelheid van een vingertopje voldoende. Geschikt voor dagelijks gebruik. Er zit geen maximum aan hoe vaak je het per dag kunt gebruiken.
| CNK | 4883203 |
|---|---|
| Organisaties | GSA Healthcare, Karo Healthcare AB |
| Merken | Multi-gyn |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 137 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |