Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
AQUA, PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HYDROGENATED LECITHIN, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, HEXAMIDINE DIISETHIONATE, SODIUM HYALURONATE, DL-TOCOPHERYL ACETATE, MALVA SYLVESTRIS FLOWER EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, TOCOPHEROL.
| CNK | 2969376 |
|---|---|
| Organisaties | Biocodex Benelux |
| Merken | Biocodex |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 147 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |