Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
de huid intensief verzorgen en revitaliseren.
Zeer droge huid.
Bevat Nutriskin Protection Complex dat de barrière- en herstelfunctie van de huid versterkt. Bevat verzorgende oliën en vitamine E.Makkelijk en snel om aan te brengen.
: Een kleine hoeveelheid in de handpalm nemen en gelijkmatig (behalve de genitaliën) aanbrengen.
| CNK | 3499852 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann, Molicare |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 222 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 ml |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |