Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Een vloeibare BB-crème met hoge tolerantie voor een natuurlijke dekking die lang houdt.
BB-crème tint 3 voor de meest gevoelige lichte tot getinte huid, met een formule bestaande uit 97% natuurlijke ingrediënten die de opperhuid beschermt zonder die te verstikken. De vloeibare textuur laat zich gemakkelijk aanbrengen en biedt een natuurlijke dekking voor langdurig resultaat.
Gekleurde dagcrème
Egaliseert / Verheldert / Dekt
Vegan
AQUA (WATER), PROPANEDIOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DICAPRYLYL CARBONATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, LAUROYL LYSINE, AVENA SATIVA (OAT) KERNEL EXTRACT*, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, TOCOPHEROL, GLYCERYL CAPRYLATE, XANTHAN GUM, CELLULOSE GUM, CETEARYL GLUCOSIDE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, CITRIC ACID, SODIUM PHYTATE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM DEHYDROACETATE, SODIUM BENZOATE, P-ANISIC ACID, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON
OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES), PARFUM (FRAGRANCE).
*ingrediënten van biologische landbouw *organische ingrediënten
Met zijn vloeibare textuur is de BB-crème gemakkelijk aan te brengen met de vingers, met een kwast of een sponsje, afhankelijk van je voorkeur, voor een lichte, aanpasbare dekking met een natuurlijke finish en een healthy-glow effect.
| CNK | 4823969 |
|---|---|
| Organisaties | Cosmxpert |
| Merken | Même |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 138 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |