Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Snelwerkend (1 minuut) ontsmettingsmiddel op alcoholbasis voor oppervlakken van medische apparatuur zoals ziekenhuisbedden, matrassen, behandelstoelen, en andere alcoholresistente oppervlakten.
Actieve ingrediënten: 50g propan-1-ol, 0.075g didecylmethylammoniumchloride per 100g vloeistof
| CNK | 2537645 |
|---|---|
| Organisaties | B. Braun medical S.A. |
| Merken | B. Braun |
| Breedte | 116 mm |
| Lengte | 295 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 750 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |