Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
MediSet® kleine verzorging J/B compact
Steriele wondverzorgingssets voor eenmalig gebruik.
Wondverzorgingsset in een harde blister, 4 compartimenten:
- Kan als tray gebruikt worden
- Lang compartiment om de pincet steriel te houden tot het einde van de verpleegkundige procedure
- Compartimenten voor ontsmettingsmiddel of vloeistof
Inhoud:
Voor het verwijderen van een verband, het reinigen en ontsmetten van de huid en het plaatsen van een nieuw verband.
| CNK | 2976504 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 135 mm |
| Lengte | 142 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |