Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
MediSet® Blaaskatheterisatie set
Blaaskathetersets voor eenmalig gebruik.
Sondageset in een soepele blister:
Voor het plaatsen van blaassonde.
| CNK | 3540275 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 203 mm |
| Lengte | 327 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |