Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
MediSet® Dialyse 163
Dialyseset voor eenmalig gebruik
Sondageset in harde blister, 3 compartimenten:- Blister kan als tray gebruikt worden. - Compartimenten voor ontsmettingsmiddel of vloeistof. Inhoud: 7 Gaasdeppers, M3 pruim 2 Wattenstaafjes klein prop 150 x 5 mm - M 1 Anatomisch pincet 12,5 cm - blauw 2 Non-woven kompressen 5 x 5 cm - 4 lagen 2 Non-woven splitkompressen 5 x 5 cm - 6 lagen
Voor elke hemodialyse op fistel, katheters of peritoneale dialyse.
| CNK | 3665502 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 137 mm |
| Lengte | 172 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |