Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Naast hun bijdrage aan normale psychologische functies zijn magnesium en vitamine B6 noodzakelijk voor de normale werking van het zenuwstelsel en verlichten ze de vermoeidheid. Magnesium maakt een normale spierfunctie mogelijk.
Het ideale duo om uw zenuw- en spierevenwicht te behouden.
Vermoeidheid - Spieren - Zenuwstelsel
Magnesium Tabl 90 Physiomance Phy104b is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Clean Label Therascience.
Zonder: kleurstoffen, bewaarmiddelen, nanopartikelen.
Gluten- en lactosevrij.
Ingrediënten: Magnesiumcarbonaat, vulmiddel: microkristallijne cellulose, magnesiumglycerofosfaat, antiklontermiddel: vetzuren, vitamine B6 (pyridoxinehydrochloride).
Voedingsanalyse
*RI: Referentie-inname
| PER TABLET | % RI* | |
| Magnesium | 150,0 mg | 40 |
| Vitamine B6 | 1,4 mg | 100 |
1 tablet per dag, gedurende minimaal 3 maanden. Te herhalen indien nodig.
| CNK | 4650545 |
|---|---|
| Organisaties | Therascience |
| Merken | Physiomance |
| Breedte | 68 mm |
| Lengte | 64 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Dieetbeperkingen | Glutenvrij, Lactosevrij, Zonder bewaarmiddelen, Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |