Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Lymphomyosot N druppels wordt gebruikt bij neiging tot oedeemvorming en verminderde weerstand voor infecties. Bij klierzwelling, amandelhypertrofie en chronische tonsillitis.
| CNK | 1744036 |
|---|---|
| Organisaties | Heel Belgium |
| Merken | Heel |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 121 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |