Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Klinisch bewezen effectiviteit:
De experts van Lierac Laboratories hebben voor de Light Perfecting Complexion Fluid een unieke combinatie van verzorgende actieve ingrediënten geselecteerd.
Pro-kristallijne zorgt voor kleurcorrectie van de huid door de teint egaler te maken en de glans te versterken.
Het Hyalu-3-complex, het kenmerkende actieve ingrediënt van Lierac, werkt op 3 niveaus van de huid voor een onmiddellijke gladmakende werking op het oppervlak, een opvullende werking in de diepte en een langdurige vullende werking.
Verkrijgbaar in 4 tinten, geschikt voor alle huidtinten.
Kleur: 02 Naaktbeige
- Om onvolkomenheden in de teint te neutraliseren en de huid glad te maken en voller te maken
- Geschikt voor alle huidtinten
Op een schone en gehydrateerde huid brengt u de Teint Fluid aan met uw vingertoppen, een platte borstel of een spons, afhankelijk van uw voorkeur.
| CNK | 3899861 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoire Native |
| Merken | Lierac |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 156 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |