Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
SUNISSIME FLUIDE PROTECTEUR ÉNERGISANT SPF15
Fluide protecteur énergisant SPF15 Anti-âge global
Gamme solaire anti-âge qui protège du spectre global tout en énergisant la peau.
GLOBAL PROTECT & ENERGY-complex Globale bescherming [UVA, UVB, Infrarood et Zichtbaar licht]
Complementaire actieve bestanddelen
Hyaluronzuur: maakt de huid glad en vol en hydrateert intens.
Bruinactiverend peptide: voor een mooiere bruine kleur.
Voor het zonnen royaal aanbrengen op gezicht en decolleté. Het product regelmatig opnieuw aanbrengen. Niet te lang in de zon blijven. Baby's en jonge kinderen niet aan de zon blootstellen.
| CNK | 3477890 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoire Native |
| Merken | Lierac |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 155 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |