Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Het Corrigerend Concentraat tegen Striemen helpt striemen, die verschenen zijn door of ontstaan als gevolg van puberteit, zwangerschap of gewichtsveranderingen in de betreffende lichaamsdelen (buik, borst, dijen en billen) te corrigeren.
De kern van de formule wordt gevormd door het Leeuwenklauw - Klimop - Paardenstaart complex, geselecteerd vanwege zijn reeds 50 jaar erkende herstructurerende werking.
De resultaten zijn zichtbaar: 4D-correctie: de kleur, lengte, diepte en breedte van striemen worden verminderd.
Striemen die verschenen zijn door of ontstaan als gevolg van puberteit, zwangerschap of gewichtsveranderingen in de betreffende lichaamsdelen (buik, borst, dijen en billen) corrigeren.
AQUA / WATER / EAU. PROPANEDIOL. KOOLBOMER. ALCHEMILLA VULGARIS BLADEXTRACT. TROMETHAMINE. HEDERA HELIX (KLIMOP) BLAD/STENGEL EXTRACT. NATRIUMBENZOAAT. EXTRACT VAN EQUISETUM ARVENSE. CETEARETH-30. CITROENZUUR. TETRANATRIUMGLUTAMAATDIACETAAT. 59B-1.
Breng 's ochtends en 's avonds met lichte, ronddraaiende massagebewegingen aan op de aangetaste lichaamsdelen gedurende 8 weken.
| CNK | 4659181 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoire Native |
| Merken | Lierac |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 145 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |