Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Oftalmologische oplossing voor oogspoeling en verlichting van de oculaire ongemakken.
Reinigen van oogleden en verlichten van oogirritatie.
Gebufferde isotone waterige oplossing met natriumchloride, boorzuur, boraxdecahydraat, dinatriumedetaat en polyhexanide 0,00005%.
Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor één van de bestanddelen.
Niet gebruiken bij kinderen jonger dan 3 jaar.
OCULAIRE REINIGING:
| CNK | 4840195 |
|---|---|
| Organisaties | Axone Pharma |
| Merken | Larmisoft |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 145 mm |
| Diepte | 69 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |