Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Toleriane Corrigerende Minerale Compactpoeder van egaliseert de teint, bedekt en vermindert onvolmaaktheden zonder de poriën te verstoppen. Onzuiverheden nemen dag na dag af. Deze gezichtspoeder met SPF25 is speciaal geformuleerd voor een gevoelige, gemengde tot vette huid. De poedertextuur zorgt voor een zachte, natuurlijke finish zonder maskereffect.
Fond de teint voor de gevoelige tot vette huid.
Perlite / Nylon-12 / Titanium Dioxide. Dimethicone / Magnesium Stearate / Triisocetyl Citrate / Talc / Stearic Acid / Trimethylsiloxysilicate / Caprylyl Glycol / Paraffinum Liquidum / Mineral Oil / Cetyl Dimethicone / Lauroyl Lysine / Aluminum Hydroxide / May Contain +/- : / [Ci 77891 / Titanium Dioxide / Ci 77163 / Bismuth Oxychloride / Ci 77491 Ci 77492 Ci 77499 / Iron Oxides / Mica ]
Breng een kleine hoeveelheid van de Toleriane minerale poeder aan op het sponsje of penseel en strijk uit van het midden van het gezicht naar de buitenkant toe. Deze poeder kan ook gebruikt worden om de teint gedurende de dag bij te werken.
| CNK | 2037299 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 83 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 9 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |