Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
La Roche-Posay Lipikar Surgras Zeepblokje is een fysiologisch zeepblokje dat ontwikkeld is voor een gevoelige en droge huid. Het reinigt de huid op een milde wijze en voorziet de droge huid van essentiële lipiden om de natuurlijke beschermlaag van de huid in stand te houden en uitdroging te voorkomen. Het zeepblokje bevat karité boter en niacinamide. Karité boter voedt de huid en herstelt de huidbarrière om de huid weer soepel en comfortabel te maken, terwijl niacinamide deze kalmeert en het trekkerige, droge gevoel verzacht. Dit zeepblokje is geschikt voor een gevoelige, droge en oncomfortabele huid zowel bij kinderen als bij volwassenen.
La Roche-Posay Lipikar Surgras zeepblokje - Voor een gevoelige en droge huid.
INGREDIËNTEN: NATRIUMPALMAAT • NATRIUMPALMkernelate • AQUA / WATER • PALMkernelzuur • PEG-7 GLYCERYL COCOATE • HELIANTHUS ANNUUS ZAADOLIE / ZONNEBLOEMZAADOLIE • ETIDRONZUUR • GLYCERINE • NIACINAMIDE • BUTYROSPERMUM PARKII-BOTER / SHEABOTER • CITROENZUUR • NATRIUMCHLORIDE • TETRANATRIUMETIDRONAAT • PARFUM / GEURSTOF (F.I.L. C254951/1).
Dit product is bedoeld voor dagelijks gebruik, zowel 's ochtends als 's avonds. Wrijf de zeep over een vochtige huid, masseer het lichtjes in en spoel af. Vermijd de huid rond de ogen.
| CNK | 2027662 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 71 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |