Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Kerium Doux Extrême is een uiterst zachte fysiologische shampoo voor een gevoelige hoofdhuid. Hij is geschikt voor regelmatig gebruik bij alle haartypes en bij kinderen. Het haar is zacht en glanst, zelfs bij hard water. Het thermaal water van La Roche-Posay kalmeert de hoofdhuid. De zachte formule zonder siliconen zorgt voor een natuurlijk resultaat.
De hoofdhuid wordt gekalmeerd en beschermd tegen irritatie, het haar is weer soepel, glanzend en zacht, zelfs als het wordt gewassen met hard water
AQUA / WATER • SODIUM LAURETH SULFATE • POLYSORBATE 20 • PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE • GLYCERIN • SODIUM CHLORIDE • COCAMIDOPROPYL BETAINE • COCAMIDE MEA • CITRIC ACID • HEXYLENE GLYCOL • PEG-7 GLYCERYL COCOATE • POLYQUATERNIUM-10 • SODIUM BENZOATE • SODIUM HYDROXIDE • PARFUM / FRAGRANCE
Regelmatig gebruik. Aanbrengen op vochtig haar, zachtjes inmasseren op de hoofdhuid en overvloedig spoelen.
| CNK | 3087145 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Diepte | 185 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 400 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |