Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Verbeterde UV-bescherming:
Gedehydrateerde, droge gevoelige huid.
Een zijdezachte emulsie die met de huid versmelt en die fijn en niet vet aanvoelt. De huid blijft de hele dag soepel, zacht en beschermd.
AQUA / WATEROCTOCRYLENEISOPROPYL LAUROYL SARCOSINATEGLYCERINETHYLHEXYL SALICYLATEHOMOSALATEDIMETHICONEC30-45 ALKYL DIMETHICONEBUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANEALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATESUCROSE TRISTEARATECERA ALBA / BEESWAXPOLYMETHYLSILSESQUIOXANEPOLYSORBATE 61PEG-12 DIMETHICONECARBOMERTRIETHANOLAMINEDIMETHICONOLSODIUM HYALURONATESODIUM STEAROYL GLUTAMATEDISODIUM EDTAHYDROLYZED HYALURONIC ACIDCAPRYLYL GLYCOLXANTHAN GUMSODIUM BENZOATEPHENOXYETHANOLPARFUM / FRAGRANCE
Elke ochtend aanbrengen op het gezicht en de hals na die zorgvuldig te hebben gereinigd. Geschikt voor de gevoelige huid.
| CNK | 2761484 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 153 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |