Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Cicaplast lippen is een herstellende lippenbalsem die de geïrriteerde en gebarsten lippen verlicht, beschermt en herstelt. Dankzij de formule met innoverende MP-lipiden in combinatie met 5% panthenol wordt de huidbarrière onmiddellijk hersteld en beschermd tegen externe agressies. De ultra-comfortabele formule kan zo vaak als nodig is worden aangebracht.
Lippen en gebarsten, geïrriteerde en gekloven huidzones.Kinderen en volwassenen. Zo vaak als nodig aanbrengen.
Caprylic/Capric Triglyceride • PPG-5 Pentaerythritylether • PEG-5 Pentaerythritylether • Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter • Cera Alba/Beeswax • Panthenol • Hydrogenated Vegetable Oil • Ethylhexylpalmitate • Silica Silylate • Polybutene • Glycine Soja/Soybean Sterols • Aqua/Water • Sodium Saccharin • Myristyl Malate Phosphonic Acid • Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Zo vaak aanbrengen als nodig is.
| CNK | 3016391 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 32 mm |
| Lengte | 98 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 7.5 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |