Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Zeer hoge UVA/UVB bescherming, lang en foto-stabiel.
Optimale SPF 50+ bescherming, versterkt tegen lange UVA straling (hoger niveau dan strikt nodig voor de europese regelgeving) dankzij een geoptimaliseerd filtersysteem, Mexoplex®, versterkt met thermaal water van La Roche-Posay die een kalmerende en verzachtende werking heeft.
Huid met zonne-intolerantie, die gemakkelijk allergisch reageert in de zon.
Bij zeer felle zon.
Voorkomt pigmentvlekken door de zon (bij zwangerschap, door fotosensibilisatie).
Vlak voor het zonnebaden aanbrengen. Regelmatig rijkelijk opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen en na het afdrogen. Uitwendig gebruik.
| CNK | 3066982 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 123 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |