Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Hoge bescherming voor het gezicht. UVA ultra.
Zongevoelige, vette huid met neiging tot acne. Bij normale zon.
| CNK | 2034239 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 56 mm |
| Diepte | 124 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |