Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Zonder parfum. 0% parabenen. Zeer waterbestendig.
Gevoelige kinderhuid. Zonne-intolerantie.
Zeer hoge, brede en fotostabiele UVA/UVB-bescherming.Optimale bescherming SPF 50+ met extra hoge UVA-bescherming
AQUA / WATERC12-15 ALKYL BENZOATE GLYCERIN PROPYLENE GLYCOL ETHYLHEXYL SALICYLATE ALCOHOL DENAT. STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE DROMETRIZOLE TRISILOXANE BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ETHYLHEXYL TRIAZONE POLYESTER-5 ACRYLATES COPOLYMER CAPRYLYL GLYCOL DISODIUM EDTA ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER DILINOLEATE COPOLYMER
Vlak voor het zonnebaden aanbrengen. Regelmatig rijkelijk opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen en na het afdrogen. Kinderen jonger dan 3 jaar uit de zon houden. Uitwendig gebruik.
| CNK | 2877637 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 44 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 125 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |