Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
L-leucine aanvullen
l Leucine 500mg Caps 60 Bonusan is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
Per 2 capsules:
| L-Leucine | 1000 mg |
Ingrediënten:
Leucine, capsulewand (hydroxypropylmethylcellulose), antiklontermiddel (magnesiumzouten van vetzuren).
1 tot 2 maal daags 2 capsules ten minste een half uur voor de maaltijd of een half uur voor het slapengaan innemen. Aanbevolen dosering niet overschrijden. Bij slikproblemen mag de capsule geopend worden. Niet innemen met eiwithoudende levensmiddelen.
| CNK | 4663019 |
|---|---|
| Organisaties | Bonusan |
| Merken | Bonusan |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Dieetbeperkingen | Zonder bewaarmiddelen, Zonder gist, Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |