Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Beschermende Yoghurt Lippenbalsem SPF20 biedt optimale bescherming tegen UVA- en UVB-stralen. Zonder een wit spoor achter te laten, beschermt het je lippen in alle seizoenen: zon, wind, kou, het is de beste bondgenoot om overal mee naartoe te nemen.
De formule op basis van natuurlijke extracten van zoete amandelolie, zonnebloem en vitamine E zorgt voor een smeltende en omhullende textuur voor soepele, zachte en gehydrateerde lippen.
Korres Yohurt Lippenbalsem
Dermatologisch getest.
Geen siliconen, geen parabenen, geen minerale oliën, geen ftalaten, geen ethanolamines.
BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, C12-15 ALKYL BENZOATE, OZOKERIET, RICINUS COMMUNIS (RICINUS) ZAADOLIE, CERA MICROCRISTALLINA/MICROKRISTALLIJNE WAS/MICROKRISTALLIJNE WAS, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMAAT, ETHYLHEXYL PALMITATE, CERA ALBA/BIJENWAS/BIJENWAS, POLYETHYLEEN, OCTOCRYLEEN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEABOTER), TITAANDIOXIDE (NANO), AROMA/SMAAK, DICALCIUMFOSFAAT, SILICA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (ZOETE AMANDEL) OLIE, TOCOPHEROL, GEHYDROGENEERDE PLANTAARDIGE OLIE, HELIANTHUS ANNUUS (ZONNEBLOEM) ZAADOLIE, HYPERICUM PERFORATUM OLIE, LINALOOL, CITROENZUUR.
| CNK | 4298568 |
|---|---|
| Organisaties | Greendock |
| Merken | Korres |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 20 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4.5 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |