Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Anti-roos verzorging tegen jeuk met medicinale Galanga bestaat voor 99% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong. Deze leave-in verzorging kalmeert de hoofdhuid, vermindert jeuk en verwijdert droge en vette schilfers. Galanga, geïnspireerd door de traditionele Chinese geneeskunde, kalmeert en reinigt 4x sneller dan zinkpyrithion*. Gebruik 3 keer per week als aanvulling op de Anti-roosverzorgende en evenwichtsherstellende shampoo met Galanga van Klorane.
*Vergelijkende in-vitrostudie bij gebruikelijke concentraties.
WATER (AQUA)*. GLYCERIN*. PENTYLENE GLYCOL*. LACTIC ACID*. ALPINIA GALANGA RHIZOME EXTRACT*. ACACIA SENEGAL GUM*. OLETH-10. SODIUM BENZOATE. SODIUM HYDROXIDE*. TOCOPHEROL. XANTHAN GUM*
Breng 3x per week sectie per sectie aan op een licht vochtige hoofdhuid, na de shampoobeurt, gedurende 6 weken. Masseer. Niet uitspoelen. 1 fles = 3 maanden gebruik
| CNK | 4855722 |
|---|---|
| Organisaties | Pierre Fabre |
| Merken | Klorane |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |