Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Hydraterend micellair water reinigt en verwijdert op milde wijze make-up van gezicht en ogen. De formule is verrijkt met thermaal water van Jonzac en verwijdert effectief onzuiverheden dankzij de micellen die het bevat, terwijl de huidbarrière behouden blijft. De huid is helder, fris en gehydrateerd.
Hydraterend micellair water.
Geschikt voor dragers van contactlenzen.
Getest onder dermatologisch en oftalmologisch toezicht.
WATER, MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) EXTRACT, GLYCERINE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, LACTOBACILLUS FERMENT, LEVULINIC ACID, NATRIUM LEVULINATE
NATRIUMBENZOAAT, PARFUM (GEUR), MELKZUUR, NATRIUMHYDROXIDE
Met een wattenschijfje op gezicht en ogen aanbrengen.
| CNK | 4864518 |
|---|---|
| Organisaties | Hygiena |
| Merken | Jonzac |
| Breedte | 155 mm |
| Lengte | 225 mm |
| Diepte | 197 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 500 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |