Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
Jack N' Jill natuurlijke tandpasta is geschikt voor hele jonge kinderen (vanaf 6 maanden) die meer doorslikken dan uitspugen. De tandpasta bevat natuurlijke Xylitol om tandbederf tegen te gaan en biologische Calendula om tandvlees te verzachten.
tandbederf - tandvlees verzachten bij kinderen
Xylitol, gezuiverd water, plantaardige Glycerine (afkomstig van kokosnoot), Silica, Xanthan Gum, biologisch Calendula extract, Kaliumsorbaat, Citroenzuur.
Gebruik een kleine hoeveelheid op de voor uw kind geschikte Jack N' Jill tandenborstel. Tweemaal per dag na de maaltijd poetsen met een zachte, draaiende beweging. Bij correct gebruik is doorslikken onschadelijk.
| CNK | 3965670 |
|---|---|
| Organisaties | Malin Agency |
| Merken | Jack N' Jill |
| Breedte | 4 mm |
| Lengte | 3 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Dieetbeperkingen | Suikervrij, Vegan, Vegetarisch, Zonder kleurstoffen |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |