Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Aanbevolen voor vette huid die gevoelig is voor acne en moeilijk te bereiken is, zoals op het bovenste gedeelte van de borstkas, zowel de rug als de borst.
Dringt diep tot in de poriën en helpt overtollig vet te beheersen. Peelt de huid waardoor de cellen van het huidoppervlak worden vernieuwd.
Vermindering van puistjes op het lichaam.
Salicylzuur, Glycolzuur
Dagelijks ongeveer 5-10 cm aanbrengen op de huid en licht inmasseren zodat het beter wordt opgenomen. Vermijd dat het product verdampt op het gelaat.
| CNK | 4130142 |
|---|---|
| Organisaties | Auriga International - ISDIN |
| Merken | Isdin |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 150 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |