Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
ROWO Hirschtalgcreme is een oud bewaard recept voor de verzorging van de huid en de voet. Hirschtalgcreme van ROWO verzorgt en reinigt de huid. Perfect bij schaafwonden en doorlig plekken!
ROWO HIRSTALGCREME MET VITAMINE E EN D-PANTHENOL (Provitamine B5) goed inzetbaar in gevallen van zware belasting van de handen, voeten en huid. Hirschtalgcreme van ROWO werkt perfect als alternatief voor pleisters of tape. Hirschtalg creme van ROWO fungeert als een tweede huid-laag wanneer aangebracht op de beschadigde of te beschermen huid.
| CNK | 1342856 |
|---|---|
| Organisaties | Lasters |
| Merken | Rowo |
| Breedte | 37 mm |
| Lengte | 195 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |