Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Onze apotheek is gesloten van donderdag 14 mei tot en met zondag 17 mei. Tijdens deze periode is de webshop gesloten. Vanaf maandag 18 mei staan wij opnieuw voor u klaar.
Neem contact op met ons via telefoon of e-mail, dan bekijken we samen de mogelijkheden.
HETAPHYT GRANULAAT ondersteunt de spijsvertering.
Samenstelling:
plantenpoeders: Silybum, Cynara, Humulus en Solidago
Toevoegingsmiddel:
- Vitamine B4
Analytische bestanddelen:
- ruw eiwit: 4,45 %
- ruw vet: 3,72 %
- ruwe celstof: 1,1 %
- ruwe as: 13,52 %
- natrium: 0,145 %
Gebruik: vermengd in het voeder:
1 maatlepel per 6 kg 1 x per dag, gedurende minstens 10 dagen
| CNK | 2793693 |
|---|---|
| Organisaties | Phytovet |
| Merken | Phytovet |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 85 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 50 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |